JoomlaClock

Imieniny

24 Lutego 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz,
Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej,
Piotr
Do końca roku zostało 312 dni.

Statystyka

odwiedzających: 12499813

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości

Nagłówki RSS

powered_by.png, 1 kB

W skrócie...

Co polecamy...

1. W archiwum "Winiarz Zielonogórski" - nr 60. Zapraszamy do lektury. Wydanie papierowe jest dostępne w sklepie Winiarz.pl w Zielonej Górze przy ul. Osadniczej 6.

2. Zapraszamy do Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze i zwiedzenia jego stałej, jedynej w Polsce, ekspozycji Muzeum Wina (http://mzl.zgora.pl/wystawy/muzeum-wina/).

3. Zainteresowanym odwiedzeniem naszego regionu polecamy "Lubuski Szlak Wina i Miodu", o którym piszemy w zakładce "Enoturystyka".

4. Wszystkie wydania  "Winiarza Zielonogórskiego" są dostępne do pobrania w "Archiwum Winiarza" w Menu Głównym.

 
 

Szlak na FB PDF Drukuj E-mail
Napisał: Przemysław Karwowski   
wtorek, 07 kwiecień 2015
Od 21 marca br. Lubuski Szlak Wina i Miodu jest na Facebooku!

Szlak na Facebooku

Lubuski Szlak Wina i Miodu istnieje już 7 lat. Jego premiera miała miejsce w marcu 2008 roku na VII Targach Turystycznych "ZATUR", jakie odbyły się w Drzonkowie pod Zieloną Górą. Utworzenie Szlaku to inicjatywa Przemysława Karwowskiego, ówczesnego sekretarza Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego, której celem było pokazanie potencjału turystycznego regionu związanego z takimi produktami jak wino, miód pitny i miód pszczeli, które zostały wpisane na "Listę Produktów Tradycyjnych" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szlak to tzw. produkt sieciowy, który oferuje zarówno wydarzenia i imprezy, jak obiekty i usługi, na obszarze województwa lubuskiego, w oparciu o porozumienie partnerów, którymi są: winiarze, pszczelarze, hotele, muzea i skanseny, także prywatne. To oferta łącząca zarówno tradycję jak i współczesność lubuskiego winiarstwa i pszczelarstwa.
Zmieniony ( sobota, 02 maj 2015 )
 
wstecz   dalej »
(C) 2020 Winiarze Zielonogórscy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Pogoda w Zielonej Górze

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)